סיכום הזמנה
גילי שני - יוגה
שיעור ניסיון
שיעור ניסיון - התנסות(1) - שבועיים תוקף: 20/05/2024-03/06/2024
₪40
מידע נוסף
נעים להכיר ותודה שהצטרפת אלינו לשיעור הכרות בסטודיו גילי שני - יוגה. בקרוב אצור קשר עבור הרשמה לשיעור ביום ובשעה שמתאימה לך. 

נתראה בקרוב.

הפעולה בוצעה בהצלחה

חזור
Powered by Boostapp
פרטי הלקוח
טופס הצהרת בריאות
חלק א' שאלון רפואי: יוגה היא שיטת אימון המתאימה לכל גיל ולכל רמה של כוח, כושר וגמישות. אולם, קיימים מספר מצבים רפואיים הדורשים אימון מעט שונה ותשומת לב מיוחדת מצד המורה והמתרגל. לכן, אנא ידע/י את המורה בהיסטוריה הרפואית הבסיסית שלך. סמן V היכן שקיימת בעיה בהווה או הייתה קיימת בעבר, כגון: אנא קרא את השאלות להלן בצורה יסודית וענה על כל שאלה בכנות באמצעות סימון במשבצת המתאימה. (האמור בשאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אך הוא מיועד גם לנקבה).

חלק ב' - יש ליידע את המורה ביחס למצבים הנ"ל על מנת להתאים אימון טוב יותר, כדי לבחון האם יש צורך באישור או בהמלצת רופא בהשתתפותך בשיעורים.

**נשים בזמן וסת או הריון צריכות להימנע מתרגילים מסוימים. אנא היוועצי עם המורה לפני תחילת השיעור.

הנני מצהיר/ה כי ברור לי שכל הפרטים הנ"ל חיוניים לצורך סוג ומהות הטיפול/תרגול ועניתי לשאלות  ביושר ובתום לב. 

אני מצהיר/ה שהתרגול הוא על אחריותי האישית וכי אציית לנוהלי השיעור.

* התועלת הבריאותית של פעילות גופנית סדירה ברורה; חשוב שיותר אנשים יהיו פעילים כל ימות השבוע; ביצוע פעילות גופנית מאד בטוחה לרוב האנשים; השאלון הזה יבהיר לך באלו מקרים עליך להתייעץ עם הרופא ולהביא תעודה רפואית שלך לפני שתתחיל להתאמן במכון כושר. חשוב להדגיש, מומלץ לבצע פעילות גופנית לאחר קבלת הדרכה ובאופן מדורג, במיוחד אם אתה מעל גיל 45 ובכוונתך לבצע פעילות בעצימות גבוהה ואינך רגיל לעשות זאת.
תשלום
שיעור ניסיון - התנסות(1) - שבועיים
40
קופון
₪-0
מחיר לאחר הנחת קופון
0
ריבית (%0)
0
בחר אמצעי תשלום
אפשרויות תשלום
כמות תשלומים
סה״כ לתשלום
40
Powered by Boostapp